Probolan 50 cena

 

Probolan 50

Lider w rankingu odżywek na masę mięśniową!

Chcesz mieć wyrzeźbioną sylwetkę i większe mięśnie? Wypróbuj Probolan 50 ! Probolan 50 zawiera składniki przyspieszające metabolizm oraz usprawniające gospodarkę hormonalną organizmu. Jest on najmocniejszym i jedynym legalnym anabolikiem, który jest odpowiedzialny za budowę wymarzonych mięśni. Jeśli masz dość treningów i przyjmowania wielu produktów to suplement diety Probolan 50, jest właśnie dla Ciebie!

 

Efekty działania

Główną cechą produktu jest bardzo szybki wzrost masy mięśniowej, a co za tym idzie także wzrost siły. Podczas stosowania produktu można zauważyć również wzrost energii, a także poprawę naturalnej wytrzymałości. Zażywając go zwiększasz także testosteron o więcej niż 100% ! Na efekty nie będziesz musiał długo czekać. Już po 48 godzinach od pierwszego zastosowania sam zauważysz różnicę. Probolan 50 nie zanieczyszcza organizmu a nawet wykorzystuje wszelkie jego dzięki czemu idealnie wyrzeźbione mięśnie będziesz mógł podziwiać codziennie. Jednak by efekty były widoczne istotna jest aktywność fizyczna. Nie chodząc na siłownie nie ma co liczyć na jakieś spektakularne efekty. W trakcie kuracji masa mięśniowa może wzrosnąć nawet do 8 kilogramów, przy czym równocześnie spala się tkanka tłuszczowa co sprawi, że staniesz się postawniejszy i idealnie wyrzeźbiony. Jeśli mowa o skutkach ubocznych to Probolanem 50 jest inny niż większość środków steroidowych. W trakcie jego zażywania nie wystąpi trądzik ani nie zauważymy zaburzeń seksualnych, a wręcz dostajemy zwiększoną ilość testosteronu. Możemy więc powiedzieć, że Probolan 50 nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

 

 

Dawkowanie

Dawkowanie suplementu diety Probolan 50, każdy należy dostosować do własnych potrzeb. Poniżej podajemy trzy możliwe opcje jego zażywania.

Wariant pierwszy:
Stosowanie produktu przez 5 tygodni. W pierwszym tygodniu bierzemy po 1 tabletce, w drugim po 2, a w trzecim już 3 tabletki. W czwartym tygodniu natomiast zmniejszamy dawkę do 2 tabletek, a w piątym wracamy do 1 tabletki dziennie.

Wariant drugi:
W tym wariancie cała kuracja trwa aż 10 tygodni. Na początku bierzemy 2 tabletki dziennie przez pierwszy tydzień. Przez kolejne 7 tygodni bierzemy po 3 tabletki, w tygodniu 9 zmniejszamy ilość do 2, a w ostatnim tygodniu przyjmujemy już po 1.

Wariant trzeci:
Odpowiedni wyłącznie dla profesjonalistów – należy skonsultować to ze specjalistą – trwa 16 tygodni. Gdy w ciągu jednego tygodnia spadek wagi przekracza 6 kilogramów należy zmniejszyć dawkowanie do 1 tabletki na dzień!

 

Skład

Epihydroksytiolanu –To najważniejszy składnik suplementu Probolan 50 odpowiadającego za przyrost tkanki mięśniowej. Jest to tzw. terapeutyczna substancja, która wpływa także na przysadkę mózgową (stymulując ją) odpowiedzialną za wydzielanie hormonu związanego z naszym metabolizmem.

*** Uważaj na – produkty sprzedawane na stronach aukcyjnych (mogą być zwykłymi podrobionymi suplementami o słabym działaniu), jeśli już kupujesz to tylko u producenta!